Par mums

Mūsu uzņēmums savu darbību uzsāka 2010.gadā ar mērķi sniegt kvalitatīvus prezentreklāmas produktus un pakalpojumus par pieņemamām cenām. Mēs sekojam līdzi jaunākajām tendencēm un realizējam projektus modernākās drukas tehnikas un programmatūras iegādei.
Mūsu mērķis – nodrošināt klientam pilnu ar drukas, t.sk. reklāmdrukas, pakalpojumiem saistīto servisu vienuviet. Mēs izstrādājam dizainus, sagatavojam drukas maketus un nodrošinām Jūsu pasūtījuma izpildi - Jūs saņemat gatavu produktu vai pakalpojumu.  
Mēs vienmēr ievērojam, ka klientam ir jāsaņem kvalitatīvs produkts par adekvātu cenu.

Tagad esam izveidojuši arī interneta veikalu www.davanasjums.lv ar mērķi, lai mūsu klienti varētu sev ērtā veidā iegādāties sev vēlamo, neapmeklējot mūsu biroju. Tagad Jūs dāvanas un citas noderīgas preces pie mums varat iegādāties pilnībā attālināti - pasūtīt mūsu e-veikalā, norēķināties internetā un saņemt preci pakomātā vai ar kurjeru. 

Savā darbā cenšamies būt arī iespējami dabai draudzīgāks uzņēmums - mēs darba procesā radušos papīra un kartona atlikumus nododam makulatūrā otrreizējai pārstrādei, tā samazinot atkritumu apjomu un mūsu Latvijai un planētai saglabājot daudzus augošus kokus. 

Labprāt redzēšu Jūs mūsu klientu vidū !

Ar cieņu,
Jānis Kukainis
SIA “Drukas Pasaule” īpašnieks